561 Turkoois edelsteen en Pareltjes

Artikel 3 van 56
€ 30,00 (inclusief btw)
Overzicht

561   Apart oorsieraad met  een opvallende vorm. Deze oorbellen onderscheiden zich door hun vorm. Zes Turkoois kraaltjes en twee pareltjes zijn op zigzaggend metaaldaad  geregen.De lengte is incl. oorhaakje 4,5 cm. De metalen onderdelen zijn van verguld metaaldraad.

Elk sieraad ontwerp en maak ik in mijn atelier. Het oorspronkelijke  ontwerp gebruik ik uiteraard vaker.  Echter, ik pas dan  een kleine verandering toe. Het  blijft het dus uniek. 

Elk sieraad ontwerp en maak ik in mijn atelier. Het oorspronkelijke  ontwerp gebruik ik uiteraard vaker.  Echter ik pas dan  een kleine verandering toe. Bijvoorbeeld een pareltje of kristalletje van een andere kleur. Zonder dat de uitstraling verandert, blijft het dus uniek. Het oorsieraad wordt verzonden in een handgemaakt, uniek doosje.

Of misschien liever zelf iets maken? Dat kan ook. Bel of mail me voor meer informatie.(lubbe16@planet.nl) Met 2,3 of 4 personen vanwege de beperkte ruimte.

.

© 2013 - 2025 Atelierjose | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel