555 Een bijzondere parel en rozen kwarts

Artikel 15 van 56
€ 35,00 (inclusief btw)
Overzicht

555 Een bijzondere parel samen met rozenkwarts maken een interessante oorsieraad.  De lengte  van het oorsieraad is 5  cm inclusief het oorhaakje van sterling zilver.

 

Elk sieraad ontwerp en maak ik in mijn atelier. Het oorspronkelijke  ontwerp gebruik ik uiteraard vaker.  Echter, ik pas dan  een kleine verandering toe. Het  blijft het dus uniek. 

Elk sieraad ontwerp en maak ik in mijn atelier. Het oorspronkelijke  ontwerp gebruik ik uiteraard vaker.  Echter ik pas dan  een kleine verandering toe. Bijvoorbeeld een pareltje of kristalletje van een andere kleur. Zonder dat de uitstraling verandert, blijft het dus uniek. Het oorsieraad wordt verzonden in een handgemaakt, uniek doosje.

Of misschien liever zelf iets maken? Dat kan ook. Bel of mail me voor meer informatie.(lubbe16@planet.nl) Met 2,3 of 4 personen vanwege de beperkte ruimte.

© 2013 - 2025 Atelierjose | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel