532 Apart oorsieraad met grote opaliet edelsteen kraal

Artikel 19 van 56
€ 35,00 (inclusief btw)
Overzicht

532 Apart oorsieraad met een opvallende opaliet edelsteen kraal. Het rozetje boven de kraal is versierd met vijf kleine kraaltjes waaronder weer een opaliet en een kristal. De lengte  van het oorsieraad is 4,5  cm inclusief het oorhaakje.

 

Elk sieraad ontwerp en maak ik in mijn atelier. Het oorspronkelijke  ontwerp gebruik ik uiteraard vaker.  Echter ik pas dan  een kleine verandering toe. Bijvoorbeeld een pareltje of kristalletje van een andere kleur. Zonder dat de uitstraling verandert, blijft het dus uniek. Het oorsieraad wordt verzonden in een handgemaakt, uniek doosje.

Of misschien liever zelf iets maken? Dat kan ook. Bel of mail me voor meer informatie.(lubbe16@planet.nl) Met 2,3 of 4 personen vanwege de beperkte ruimte.

 

 

 

 

© 2013 - 2025 Atelierjose | sitemap | rss | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel